Szanta Projekt domu parterowego

Dlaczego domy szkieletowe cieszą się niesłabnącą popularnością? Na ich korzyść przemawia optymalny czas budowy od 2 do 4 miesięcy, energooszczędność, niższe koszty ogrzewania oraz zdrowy mikroklimat. Tak się składa, że firma Querko od lat doskonali się we wznoszeniu budynków w technologii szkieletowej. Zajmujemy się opracowaniem projektu, pozyskaniem zgody na prace budowlane oraz pozostałymi kwestiami formalnymi. Obiekt oddajemy w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim w zależności od potrzeb naszych klientów.

Projekt Szanta

  • Powierzchnia użytkowa domu 130,52 m2
  • Wymiar domu 17,60m x 10,50m
  • Typ budynku Parterowy
  • Garaż Nie

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Z przyjemnością prezentujemy projekt domu parterowego Szanta o powierzchni użytkowej 130,52 m2. Składa się m.in. z dużej, jasnej kuchni wraz ze spiżarnią. Pomieszczenia są na tyle funkcjonalne, że można je zaaranżować w dowolnym stylu wnętrzarskim. Na szczególną uwagę zasługuje także nietypowa elewacja ogrodowa - dzięki licznym przeszkleniom okna tarasowe znajdują się w aż czterech pomieszczeniach. Budujemy całoroczne domy drewniane w województwie pomorskim, zachowując optymalne parametry energooszczędne.

 

Projekty domów drewnianych Szanta

Stale udoskonalamy technologię wznoszenia modułowych domów drewnianych, gwarantując solidną, trwałą konstrukcję oraz niski współczynnik ciepła. W zależności od wielkości budynku oraz zakresu prac fundamenty gotowe są w 1-3 tygodnie, stan surowy zamknięty od 1 tygodnia do 2 miesięcy, a stan deweloperski od 1 do 3 miesięcy. Wykorzystujemy najwyższej klasy drewno C24 czterostronnie strugane i suszone do ok. 18% wilgotności, a także innowacyjną płytę konstrukcyjno-izolacyjną Steico Protect Dry. To dzięki niej elewacje pozostają niewrażliwe na działanie wilgoci.

Projekty domów drewnianych Szanta zakładają stawianie szkieletu w docelowym miejscu budowy. Dzięki temu istnieje możliwość wprowadzania zmian poszczególnych elementów do ostatniej chwili. Po wytyczeniu fundamentów i wzniesieniu drewnianego szkieletu tworzymy więźbę dachową, ściany działowe, schody, konstrukcje stropu z podłogą itd. W celu omówienia realizacji projektu zapraszamy do kontaktu.