Słodlin Projekt domu o powierzchni ponad 100 m2

Często zdarzają się sytuacje, że Inwestorzy chcą mieć zrealizowaną budowę własnego domu jak najbardziej kompleksowo. Oczywiście również wtedy jesteśmy w stanie pomóc. Rozpoczynamy prace projektowe, konsultujemy je z klientami. Po wykonaniu wstępnej koncepcji projektowej zabieramy się za wykonanie projektu budowlanego. Z gotowym projektem w ościennych nam powiatach w województwie pomorskim, żeby zrealizować budowę jak najbardziej kompleksowo jesteśmy w stanie złożyć wniosek o pozwolenie na budowę.

Projekt Słodlin

  • Powierzchnia użytkowa domu 118,12 m2
  • Wymiar domu 11,25m x 7,50m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Projekty domów energooszczędnych Słodlin

Oferujemy jako usługę pakiet pozwoleniowy, który jest nazwą prac i działań mających na celu zorganizowanie pozwolenia na budowę. W skład takiego pakietu wchodzi między innymi: wykonanie mapy do celów projektowych, wykonanie badań geotechnicznych potrzebnych do wyceny fundamentu, wykonanie adaptacji projektu czy dokumentu określającego posadowienie budynku na działce. Po wyżej wspomnianych działaniach w powiatach kościerskim, kartuskim, tczewskim, pruszcz gd., bytowskim, starogardzkim, tucholskim, chojnickim, człuchowskim jesteśmy w stanie złożyć i odebrać pozwolenie na budowę.

Jesteśmy również w stanie zapewnić kierownika budowy.

Następnie wykonujemy fundament oraz budujemy dom aż do stanu deweloperskiego.

Powyższe działania i prace gwarantujemy w sytuacji kiedy nasi klienci chcą mieć zrealizowaną budowę kompleksowo.

Jako efekt finalny otrzymujemy na przykład dom Słodlin.

Słodlin, czyli dom o powierzchni użytkowej 118 m2 w tym między innymi 3 sypialnie, 2 łazienki, salon, kuchnia, garderoba oraz garaż. Jak w każdym z naszych projektów, również tutaj istnieje możliwość dowolnej zmiany poszczególnych pomieszczeń.