Rdest Projekt domu klasycznego

Mimo, że technologia szkieletowa często wybierana jest do domów wypoczynkowych i rekreacyjnych, należy pamiętać, że firma Querko zawsze wykonuje tego typu budynki zgodnie ze swoją energooszczędną technologią dzięki czemu wszystkie nasze domy mogą być domami całorocznymi.

Projekt Rdest

  • Powierzchnia użytkowa domu 90,56 m2
  • Wymiar domu 9,10m x 7,10m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Nie

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Autorskie projekty domów Rdest

Projekt Rdest powstał w założeniu jako dom wypoczynkowy. Między innymi dlatego zastosowane zostało zadaszenie tarasu oraz elewacja drewniana. Domy szkieletowe cechują się tym, że łatwo można wykonać na nich elewację drewnianą, a to ona nadaje domom wypoczynkowym i rekreacyjnym szczególnego charakteru. Stosujemy deskę elewacyjną pióro-wpust Soft Line i zawsze malujemy ją trzykrotnie- jeden raz bezbarwną farbą podkładową, następnie dwukrotnie farbami najwyższej jakości.

Odpowiedni przekrój ściany i zastosowanie materiałów o niskim współczynniku przenikania ciepła, izolacji termicznej o grubości 28cm powoduje, że nasze domy są domami energooszczędnymi.

W związku z powyższym kiedy klienci decydują się na współpracę z naszą firmą otrzymują dom, który między innymi dzięki wyglądowi zewnętrznemu może wpisać się w okolicę i dostosować do danego osiedla a jednoczenie mogą cieszyć się niskimi rachunkami przez cały rok.

Projekt Rdest oczywiście został stworzony według indywidualnych instrukcji inwestorów, a potencjalni przyszli nasi klienci mogą wykorzystywać go jako bazę do swoich pomysłów.