Penstemon Projekt domu z poddaszem

Każdy projekt domu jest rysowany od podstaw przez naszych projektantów. Na wstępnych spotkaniach Inwestorzy przedstawiają swoje wstępne pomysły projektowe, opisują wygląd zewnętrzny domu, określają jaki układ pomieszczeń wewnętrznych byłby dla nich najbardziej odpowiedni. Na podstawie powyższych informacji rysowana jest wstępna koncepcja projektowa, która przedstawiana jest inwestorom i jak najbardziej może podlegać dalszej edycji- aż do stworzenia produktu idealnego, który w pełni zadowoli klientów. 

Projekt Penstemon

  • Powierzchnia użytkowa domu 176,62 m2
  • Wymiar domu 15,05m x 8,40m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Na przykładzie projektu PENSTEMON można zauważyć, że powyższe słowa mają przełożenie na realizację.

PENSTEMON to duży dom z poddaszem użytkowym oraz dachem dwuspadowym, posiadający łączną powierzchnię użytkową 177m2.

 

Projekty domów szkieletowych Penstemon

Na parterze znajduje się miedzy innymi przestronna strefa dzienna wraz z zadaszonym tarasem, dzięki czemu wypoczynek lub grillowanie może odbywać się bez względu na warunki atmosferyczne.

Na poddaszu oprócz trzech pokoi sypialnianych są dwie łazienki oraz duża garderoba, którą można zaaranżować na strych lub dodatkowy pokój gościnny.

Z zewnątrz lukarna dachowa zdobiąca elewację frontową jednoczenie zapewniająca dużą ilość światła dziennego w głównej łazience.

W realizacji tego projektu można zauważyć szereg zmian i indywidualnych wyborów dokonanych przez Inwestorów. W realizacji tego projektu zastosowano między innymi takie materiały budowlane jak: dachówkę ceramiczną, dużą ilość okien dachowych, balkon z drewnianą balustradą, mieszaną elewację- tynk silikonowy i elewację drewnianą, przesuwne drzwi tarasowe, zadaszony taras.