Omieg Projekt domu z garażem

Marzysz o pięknym i solidnym domu, którego budowa zajmie nie więcej niż kilka miesięcy? Nasze projekty budynków szkieletowych z pewnością przypadną Ci do gustu. To niezwykle energooszczędne rozwiązanie, które stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Firma Querko specjalizuje się w technologii szkieletowej, korzystając ze sprawdzonych surowców i materiałów, takich jak płyty konstrukcyjno-izolacyjne Steico czy drewno C24. Realizacje tworzymy od postaw: opracowujemy projekt, stawiamy fundamenty i szkielet konstrukcji, aby na końcu oddać energooszczędny budynek w stanie surowym lub deweloperskim.

Projekt Omieg

  • Powierzchnia użytkowa domu 152,07 m2
  • Wymiar domu 12,70m x 8,60m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Mamy przyjemność zaprezentować kolejny z naszych projektów - dom z garażem Omieg. Łączymy prostą, klasyczną bryłę z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Budynek o powierzchni użytkowej 152 m2 wyróżnia się przestronnością każdego z pomieszczeń. Zastosowaliśmy izolację termiczną, 3-szybową stolarkę okienną oraz aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne, dzięki czemu obniżamy Twoje rachunki za ogrzewanie.

 

Projekty domów drewnianych Omieg

W zależności od wielkości budynku oraz zakresu prac fundamenty przygotowujemy w 1-3 tygodnie, stan surowy zamknięty gotowy jest od 1 tygodnia do 2 miesięcy, natomiast stan deweloperski od 1 do 3 miesięcy. Naszą technologię wypracowaliśmy przez lata doświadczeń. Możemy zagwarantować niski współczynnik przenikania ciepła, solidną konstrukcję oraz stosunkowo krótki czas realizacji. Stosujemy starannie wyselekcjonowane materiały, w tym drewno czterostronnie strugane i suszone do ok. 18% wilgotności, płytę konstrukcyjno-izolacyjną Steico Protect Dry i wiele innych.

Zgodnie z projektem domu drewnianego Omieg prace rozpoczynamy od geodezyjnego wytyczenia fundamentów (wykonujemy płyty lub ławy fundamentowe). Następnie stawiamy szkielet oraz tworzymy więźbę dachową, ściany działowe, konstrukcję stropu z podłogą, schody i pokrycie dachowe. Umowa może również obejmować instalacje hydrauliczne i elektryczne, wypełnienie ścian zewnętrznych wełną oraz wylanie betonowej posadzki na parterze. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.