Okrzyn Projekt domu dwusegmentowego

Nie jest tajemnicą, że głównym czynnikiem determinującym cenę domu szkieletowego jest jego wielkość.  W każdym projekcie można określić średnią cenę ile kosztuje 1m2 powierzchni użytkowej danego domu. W związku z powyższym przy budowie domów drewnianych istnieje zależność, że z wielkością domu cena pojedynczego metra powierzchni mieszkalnej maleje. W prostym porównaniu gdy mamy dwa takie samy domy różniące się jedynie wielkością, w domu wielkości 70m2 powierzchni użytkowej cena za jeden metr wynosi np. 4300 zł, natomiast w domu o powierzchni 150m2 cena jednego metra wynosi np. 4100 zł.

Projekt Okrzyn

  • Powierzchnia użytkowa domu 250,37 m2
  • Wymiar domu 15,82m x 16,95m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak/Nie

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Projekty domy nowoczesne Okrzyn

Dodatkowymi elementami które mają wpływ na cenę energooszczędnego domu całorocznego bądź wypoczynkowego są miedzy innymi: kształt dachu, rodzaj pokrycia dachu, rodzaj elewacji zewnętrznej (elewacja tynkowana, elewacja hybrydowa, elewacja drewniana), wielkość przeszkleń.

W prezentowanym domu Okrzyn występują niektóre wyżej wspomniane elementy, dlatego można zakładać, że będą one miały przełożenie na cenę domu.

Okrzyn to duży dom w stylu nowoczesnej stodoły z przeszkleniami ścian szczytowych. Posiada dwa segmenty, z których jeden z nich można zagospodarować na przykład na garaż dwustanowiskowy.