Jastrun Projekt dużego domu z poddaszem

Budowa wymarzonego domu kojarzy Ci się z finansowymi wyrzeczeniami lub zobowiązaniami kredytowymi na kilkadziesiąt lat? Nie musi tak być! Firma Querko to zespół specjalistów branżowych w dziedzinie technologii szkieletowej, którzy oddają budynki w stanie deweloperskim w zaledwie kilka miesięcy. Zajmują się kompleksową obsługą klienta, która obejmuje stworzenie projektu, uzyskanie pozwolenia na prace budowlane oraz spełnienie wszelkich pozostałych formalności. W zależności od wielkości domu oraz zakresu prac fundamenty gotowe są w 1-3 tygodnie, stan surowy zamknięty od 1 tygodnia do 2 miesięcy, a stan deweloperski – od 1 do 3 miesięcy.

Projekt Jastrun

  • Powierzchnia użytkowa domu 176,39 m2
  • Wymiar domu 14,77m x 9,20m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Prezentujemy duży dom Jastrun z poddaszem użytkowym, który stanowi połączenie klasycznej bryły oraz nowoczesnego akcentu w postaci okien trapezowych. Powierzchnia użytkowa wynosi 176 m2 i składa się z przestronnego salonu z kuchnią i jadalnią oraz czterech sypialni. Dzięki antresoli uzyskaliśmy we wnętrzu wyjątkowy klimat i poczucie przestronności.

 

Projekt Jastrun - dom drewniany z poddaszem

Projekty domów drewnianych w technologii szkieletowej opracowujemy w najmniejszym detalu. Gwarantujemy solidną konstrukcję o niskim współczynniku przenikania ciepła. Korzystamy z najwyższej jakości drewna C24 czterostronnie struganego, suszonego do ok. 18% wilgotności. Obniżamy koszty za ogrzewanie poprzez zastosowanie izolacji termicznej, 3-szybowej stolarki okiennej oraz aluminiowo-stalowych drzwi zewnętrznych. Całoroczny dom Jastrun to przytulny i energooszczędny budynek.

Jak to możliwe, że w tak krótkim czasie stawiamy domy drewniane? Projekty obiektów modułowych wykonanych w technologii szkieletowej zakładają w pierwszej kolejności geodezyjne wytyczenie fundamentów. Następnie stawiamy trzon, tworzymy więźbę dachową, ściany działowe, konstrukcję stropu z podłogą, schody oraz pokrycie dachowe. W ten sposób osiągamy stan surowy zamknięty. Jeżeli tak przewiduje umowa, zajmujemy się także przyłączeniem instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz wylaniem betonowej posadzki na parterze. Już dziś poznaj szczegóły projektu Jastrun!