Jaskier Projekt domu o dużej powierzchni

Technologia domów szkieletowych zakłada krótki czas realizacji, wysoką energooszczędność oraz niskie koszty ogrzewania. Firma Querko specjalizuje się we wznoszeniu tego typu budynków, oferując kompleksową obsługę — od opracowania projektu i uzyskania zgody na prace budowlane, po załatwienie wszelkich kwestii formalnych. Chcemy stworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny przytulne i funkcjonalne miejsce, korzystając z innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Sięgamy po najwyższej jakości surowce spełniające standardy jakości i bezpieczeństwa.

Projekt Jaskier

  • Powierzchnia użytkowa domu 175,71 m2
  • Wymiar domu 13,40m x 9,0m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Tak

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Oto kolejny projekt domu modułowego w naszej ofercie - Jaskier - o łącznej powierzchni użytkowej 175 m2. Kolorem drewnianej elewacji oraz białym wykończeniem nawiązuje do modnego stylu skandynawskiego. Zadbaliśmy o praktyczne ułożenie poszczególnych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu izolacji termicznej, 3-szybowej stolarki okiennej oraz aluminiowo-stalowych drzwi zewnętrznych możesz liczyć na niższe rachunki za ogrzewanie. Informujemy, że w zależności od wielkości budynku oraz zakresu prac fundamenty gotowe są w 1-3 tygodnie, stan surowy zamknięty od 1 tygodnia do 2 miesięcy, a stan deweloperski od 1 do 3 miesięcy.

 

Projekt Jaskier - dom o dużej powierzchni

Budynki w technologii szkieletowej, które wznosimy dla naszych klientów z województwa pomorskiego, wyróżniają się dobrą energooszczędnością. Otrzymujemy bowiem znacznie niższy współczynnik ciepła niż przewiduje międzynarodowa norma. Domy typu Jaskier przeznaczone są dla całej rodziny, choć równie dobrze mogą posłużyć jako obiekt wypoczynkowy.

Technologia wypracowana przez lata pozwala nam oddać dom w stanie surowym w zaledwie 3-4 miesiące. Czuwamy nad każdym etapem prac – od geodezyjnego wytyczenia fundamentów, przez postawienie drewnianego szkieletu, po stworzenie więźby dachowej, ścian działowych czy schodów. Wykonujemy też ciepły montaż okien i drzwi zewnętrznych. Stan takiego budynku określa się jako surowy zamknięty. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.