Fiołek Projekt domu z poddaszem użytkowym

Dom szkieletowy według projektu Fiołek to dom z poddaszem użytkowym, które dzięki przeszkleniom szczytowym i pięciu oknom połaciowym jest bardzo doświetlone. W tym przypadku układ pomieszczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb (otwarta przestrzeń na poddaszu, zamiana garażu na pomieszczenie mieszkalne) potwierdza, że każda zmiana jest możliwa.

Projekt Fiołek

  • Powierzchnia użytkowa domu 111,79 m2
  • Wymiar domu 12,6m x 8,96m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Nie

Dowiedź się więcej o tym projekcie

Projekty domu na zlecenie Fiołek

Często klasyczną bryłę domu można w łatwy sposób urozmaicić przez zastosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych jakie oferuje firma Querko. Możliwy jest nieograniczony wybór rodzaju pokrycia dachowego. Jako podstawowe rozwiązanie widnieje zawsze blachodachówka, natomiast możliwe jest również zastosowanie między innymi takich rozwiązań jak: blacha na rąbek, dachówka ceramiczna, gont, czy dachówka z posypką. Nasze domu w założeniu projektowym zawsze dostosowane są do danego pokrycia dachowego. Oprócz pokrycia dachowego wpływ na finalny wygląd domu ma także rodzaj elewacji zewnętrznej. Oferujemy tynk silikonowy, elewację hybrydową - tak jak w tym przypadku oraz całość elewacji wykończoną drewnem.

Wykonanie elewacji hybrydowej możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiednich grubości izolacyjno- konstrukcyjnych płyt drzewnych Steico.

Praktycznie nieograniczona jest również paleta kolorów poszczególnych elementów domu szkieletowego. Współpracujemy z producentami, którzy oferują szeroki wybór kolorów poszczególnych elementów składowych domu.