Akant Projekt domu z zadaszonym tarasem

Gdyby komuś było mało zimowych widoków spieszymy z pomocą i przedstawiamy kolejny wybudowany przez nas dom. Tym razem na urokliwej działce powstał budynek posiadający ok. 100m2 powierzchni użytkowej.

Jesteśmy pewni, że zastosowanie takich elementów jak na przykład duże przeszklenia ścian szczytowych czy zadaszony taras na pewno umili Inwestorom spędzany w nim czas.

Projekt Akant

  • Powierzchnia użytkowa domu 100 m2
  • Wymiar domu 10,00m x 7,00m
  • Typ budynku Z poddaszem użytkowym
  • Garaż Nie

Dowiedź się więcej o tym projekcie

W budownictwie szkieletowym obecnie można zaobserwować tendencję ku zrównoważonym i ekologicznym rozwiązaniom. Coraz większą popularność zdobywają domy energooszczędne, wykorzystujące nowoczesne technologie, takie jak systemy odnawialnych źródeł energii, efektywna izolacja termiczna i inteligentne sterowanie domem.

Ponadto, architektura otwarta, dużo naturalnego światła i używanie naturalnych materiałów cieszą się popularnością w projektach domów szkieletowych. Moda skierowana jest także ku elastycznym planom, które pozwalają na dostosowywanie przestrzeni do zmieniających się potrzeb mieszkańców.

Warto jednak pamiętać, że trendy w budownictwie mogą się różnić w zależności od regionu i preferencji właścicieli domów.